Zapraszamy na Walentynki z Jezusem – 14 lutego 2020

Administrator/ 6 lutego, 2020/ SNE Inowrocław - Nowa Ewangelizacja 2020/ 0 comments

WALENTYNKI
Z JEZUSEM

„Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja i miłość, te trzy; lecz największa jest miłość.” 1 Kor 13, 13

Szukasz miłości? A może masz obok siebie osobę, którą bardzo kochasz i która kocha Ciebie? Dawcą miłości jest Jezus Chrystus i to On poszukuje Ciebie, aby wypełnić Twoje serce miłością miłosierną.

Przyjdź, zapraszamy Cię na Eucharystię, która jest miłością JEZUSA do Ciebie. Po Eucharystii będziemy modlić się i uwielbiać Jezusa. Będzie to czas dziękczynienia za obfitość miłości w życiu tych ludzi, którzy doznają jej w sercach, a dla tych osób, które szukają miłości, będzie to czas prośby o miłość.

Modlitwa jest dla każdego, kto pragnie kochać i być kochanym. Tym samym nie jest ważne czy jesteś singlem, wdową, wdowcem, siostrą zakonną, czy żyjesz w związku małżeńskim. Miłości potrzebuje każdy z nas. Jezus czeka na Ciebie, aby oddać się Tobie i równocześnie obdarzyć Cię pełnią miłości miłosiernej.

14 lutego 2020, godzina 18.00

Miejsce: Bazylika Mniejsza Imienia Najświętszej Maryi Panny w Inowrocławiu.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*

four × three =